Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dialog z przedsiębiorcami na rzecz rozwoju powiatowego rynku pracy

Dalsze działania na rzecz rozwoju lokalnego rynku pracy wymagają zbudowania porozumienia z działającymi na terenie powiatu przedsiębiorcami. Określenie ich potrzeb, oraz zrozumienie intencji, które zadecydowały o zlokalizowaniu swojej działalności w powiecie mińskim mogą pomóc w pozyskaniu nowych inwestorów oraz zapobiec utracie firm operujących w regionie.
Czy władze samorządowe powiatu w wystarczający sposób prowadzą dialog ze środowiskiem przedsiębiorców? Czy podejmują wspólne działania na rzecz rozwoju rynku pracy? Jakie działania można jeszcze zasugerować?

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zasady konsultacji

Redakcja platformy konsultacyjnej projektu "Program rozwoju przedsiębiorczości dla powiatu mińskiego" nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane.

Rejestracja konta na platformie ułatwia i przyspiesza tworzenie komentarzy oraz oferuje:

  • możliwość formatowania wpisów,
  • możliwość dodawania zdjęć do komentarzy,
  • możliwość edycji własnych wpisów,
  • brak konieczności przepisywania kodu zabezpieczającego,
  • natychmiastową publikację komentarza.