Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Publikacje

Diagnoza gospodarcza i otoczenia zewnętrznego dla powiatu mińskiego
Olsztyn 2015

Przygotowanie modelowego programu rozwoju przedsiębiorczości w powiecie mińskim- diagnoza rynku pracy
Warszawa, kwiecień 2015 rok

Wizerunek przedsiębiorców w powiecie mińskim. Raport z badań

Multimedialny poradnik współpracy Lokalnych Rad Gospodarczych z samorządem powiatowym w zakresie diagnozowania i rozwiązywania problemów lokalnego rynku pracy
Poradnik zawiera cenne wskazówki dla obu stron dialogu - strony społecznej, skupionej w Lokalnych Radach Gospodarczych oraz strony samorządowej, pragnących współdziałać w zakresie wprowadzania pozytywnych zmian na lokalnych rynkach pracy.

Multimedialny poradnik część 1

Multimedialny poradnik część 2

Multimedialny poradnik współpracy Lokalnych Rad Gospodarczych z samorządem powiatowym w zakresie diagnozowania i rozwiązywania lokalnych problemów gospodarczych
Poradnik zawiera cenne wskazówki dla obu stron dialogu - strony społecznej, skupionej w Lokalnych Radach Gospodarczych oraz strony samorządowej, pragnących współdziałać w zakresie wprowadzania pozytywnych zmian w gospodarkach lokalnych.

Multimedialny poradnik część 3

Multimedialny poradnik część 4